Wojciech Zajączkowski

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, podyplomowych studiów prawa podatkowego na Uniwersytecie Łódzkim oraz podyplomowych studiów prawa podatkowego Unii Europejskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Finansów Publicznych Instytutu Finansów Uniwersytetu Łódzkiego. Wieloletni pracownik Izby Skarbowej w Łodzi. W latach 2001-2011 trener Ministra Finansów z zakresu podatku VAT oraz integracji europejskiej. Autor artykułów z zakresu prawa podatkowego. Przeprowadził ponad siedem tysięcy godzin szkoleń i wykładów z zakresu podatków, ze szczególnym uwzględnieniem podatku od towarów i usług. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku VAT.

Zastrzegamy prawo do zmiany osoby prowadzącej szkolenie.

Czytaj pełen opis

Zwiń

Poznaj moje materiały

Brak materiałów.

Masz pomysł co moglibyśmy dodać do naszej oferty? Napisz do nas: [email protected]

Napisz do nas!

Chcesz z nami porozmawiać? Masz pytanie o nasze szkolenia czy inne usługi?
Skorzystaj z formularza i napisz do nas!

Wszelkie opinie dotyczące naszych szkoleń prosimy kierować na adres e-mail opinie@izbapodatkowa.pl

Uzupełnienie tego pola ułatwi nam kontakt z Tobą i przyspieszy udzielenie odpowiedzi na Twoje pytanie.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Wolisz inną formę kontaktu?