WAŻNE! Wszystkie czerwcowe LIVE MEETINGI teraz za jedyne 99 zł!
Merytoryczna dawka wiedzy prawie 50% taniej. Sprawdź ofertę»

Nieograniczony dostęp do pełnej oferty Krajowej Izby Podatkowej?

Dowiedz się jak wygląda nasza współpraca z platformą Expert4you.

Czym jest Expert4you?

Czym jest Expert4you?

Expert4you to platforma szkoleniowa działająca w modelu subskrybcyjnym. Znajdziesz na niej szkolenia z obszaru podatków, księgowości, kadr i płac, zarządzania, wellbeingu, MS Office i wielu innych tematów. 

Model subskrypcyjny oznacza, że płacisz raz i przez cały okres trwania abonamentu możesz korzystać ze wszystkich zasobów platformy. 

Na czym polega nasza współpraca?

Na czym polega nasza współpraca?

Wszystkie nasze szkolenia, kursy, warsztaty i Live Meetingi znajdziesz w pakiecie Podatki i Księgowość na Expert4you. Oznacza to, że jeżeli wykupisz dostęp do platformy, to otrzymasz nielimitowany dostęp do całej naszej oferty! 

Jak działa Expert4you?

Jak działa Expert4you?

W ramach subskrypcji platformy możesz brać udział na żywo we wszystkich wydarzeniach dostępnych w wykupionym pakiecie tematycznym — bez limitu i dodatkowych kosztów. Jeżeli chcesz wrócić do omawianych treści, albo nie udało Ci się pojawić na szkoleniu, to większość wydarzeń znajdziesz później w formie nagrań w bazie wiedzy. Pozwala to powracać do najciekawszych zagadnień i usystematyzować zdobytą wiedzę. 

Expert4you to jednak nie tylko szkolenia. W każdym pakiecie otrzymujesz zestaw minut do wykorzystania na indywidualne konsultacje z naszymi ekspertami. Jeżeli Twoje pytanie do Eksperta będzie dotyczyło tematyki podatków lub księgowości, to odpowiedzi udzieli Ci jeden z trenerów Krajowej Izby Podatkowej, specjalizujący się w danym zagadnieniu. 

Zainteresowało Cię to rozwiązanie?

Jeśli tak, skontaktuj się z konsultantem Expert4you.

Wolisz, żeby to konsultant odezwał się do Ciebie?

Wypełnij ten prosty formularz:

Uzupełnienie tego pola ułatwi nam kontakt z Tobą i przyspieszy udzielenie odpowiedzi na Twoje pytanie.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.